Zumba

5 Unique Workauts to Improve your Deadlift
SÜRE 45 DAKİKA
KALORİ 700-800
SEVİYE ORTA

Shakira’nin koreografi Beto Perez’in geliştirdiği ZUMBA ®; milyonlarca insan tarafından yapılan EĞLENCELİ ve KOLAY bir fitness - dans programıdır. Zumba ile kilo vermek, zayıflamak çok kolay! Ayrıca formunuzu koruyabilir, sıkılaşabilirsiniz. En güzeli de hem SPOR yapacak hem büyük KEYİF alacak hem de vaktin nasıl geçtiğini anlamadığınız bir PARTİ’ye katılacaksınız…

Farklı türde kıpır kıpır müzikler eşliğinde yapılan ZUMBA, takip etmesi kolay dans adımları kullanılarak yapılmaktadır. Kalorileri yakarken, bir yandan kaslarınızı çalıştıracaksınız, bir yandan da vücudunuzu esneteceksiniz ve ilham verici dans figürleri ile hayatınıza yeni bir renk katacaksınız.

Programın hedefi çok basit; spor yapmayı istemenizi, spor yapmayı sevmenizi ve müptelası olmanızı istiyor. Kanınızı kaynatacak olan bu ritimlere kendinizi bırakın! Zayıflamak için neden mi Zumba yapmalıyım? Bu sorunun cevabı çok basit Amerika'da yılın fitness trendi seçilen zumba ile her ders 700 kaloriye varan performansla sağlıklı zayıflamak, sağlıklı kilo vermek çok kolay!

Zumba'nın faydaları ?

  1. Sağlılıklı zayıflamak için idealdir.
  2. Vücudu şekillendirir ve fit görünüm sağlanır.
  3. El – ayak – göz koordinasyonunu geliştirir.
  4. Farklı dansların figürleri ile hareket ettiğiniz için dans etmeyi de öğrenirsiniz.
  5. Tüm kaslar çalışır ve yağlar erir.
  6. Kan basıncı düzene girer.
  7. Ders esnasında sürekli eğitmeni takip etmeniz gerektiği için başka birşey düşünemezsiniz böylelikle zihinizi boşaltmanızı sağlar ve sizi zihinsel olarak da rahatlatır.